Yeşil Renk ile En İyi Ne Kombinlenir?

yeşil renk kombin

Kadınların giyim konusunda hemen hemen her gün kurduğu bir cümle vardır; ‘giyecek hiç bir şeyim yok’. Aslında dolabımızdan kıyafetler fışkırıyordur fakat biz bir türlü kombinleyemiyoruzdur. Gerek renklerden, gerek birbirinden bağımsız birçok parça yüzünden ufak çaplı bir sinir harbi yaşarız. Bu kıyafetimiz olmadığından değil, yalnızca kombin sorunu yaşamamızdan dolayı ortaya çıkan bir sorundur.

Birde özellikle bazı renkler vardır ki kombinlenmesi en zor renklerdir diyebiliriz. Bu renklerin başında yeşil rengi yer alıyor. Birlikte bu sorununda üstesinden geleceğimizi düşünerek yeşil renk ne ile ne kombinlenir sorunuzun cevabı olmaya geldik ?

Yeşil Renk ile En İyi Ne Kombinlenir ?

Bu soruya ilk olarak siyah cevabı vermeden edemezdik ? Siyahın yakışmadığı renk yok desek yeridir. Özellikle koyu yeşil tonlarla birlikte giyilen siyah günlük kombinlerin kurtarıcı renklerinden biri olarak en başta yer alıyor.

Bilirsiniz, özellikle gece kıyafetlerinde zümrüt rengi sıkça tercih ediliyor. Dore aksesuar, ayakkabı ve çanta ile kombinleyerek en çarpıcı, şık ve seksi görüntüyü elde edebilirsiniz.

Yeşil rengini, canlı giyinmeyi seven kadınlar mavi ile rahatlıkla kombinleyebilir. Bu tam olarak yaz kombini olur hatta.

Göz alıcı bir duruş sergilemek isteyen kadınlar ise, petrol yeşilini sarı tonları ile birlikte giyerek canlı ve dinamik bir görüntü yakalamayı sağlayabilir.

E birde su yeşili gerçeği var ?  Yaz aylarının en gözde renklerinden biri olduğu aşikar. Su yeşilini pastel tonlar olan bebe mavi, soft sarı, lila ve ekru gibi tonlarla birlikte giyerek romantik bir stil oluşturabilirsiniz. Elbise ve etek seçimlerinizi bu kombinasyonlarla şık hale getirebilirsiniz.

Başlı başına iddialı bir renk olan fıstık yeşilini tek parça halinde giymek hiç şüphesiz bütün bakışların üzerinizde olmasını sağlar. Fıstık yeşilini dengelemek isterseniz rengin canlılığını sakinleştirecek en ideal renk kombinasyonları ise beyaz,bej ve krem tonlarıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz