Kullanım Şartları

Site Kullanım Şartları ve Sorumluluk Reddi

Bu web sayfası size en faydalı, en doğru ve en güncel içerik sunmayı hedeflemiştir. Fakat yinede sitemizde bulunan içeriklerin (resim, yazı vb.) doğruluğu ve kesinliği garanti edilmez. Ayrıca, guzelbilgiler.com adresinde yayınlanan içeriklerin bazıları güncelliğini kaybetmiş olabilir, bundan dolayı meydana gelebilecek sorunlardan, guzelbilgiler.com sorumlu değildir. Güncelliğini kaybetmiş bir içerik gözlemlediyseniz İletişim sayfamızdan bize bildirebilirsiniz.

Guzelbilgiler.com adresinde, farklı sitelere yönlendirilen linklerden ve bu link verilen sitelerin içeriklerinden guzelbilgiler.com sorumlu değildir. Sitemizdeki içeriklerden dolayı meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zarardan guzelbilgiler.com sorumlu değildir. Bu siteye yapılan yorumlardan, yorumu yazan kişiler sorumludur, guzelbilgiler.com sorumlu tutulamaz.

Guzelbilgiler.com ”Site Kullanım Şartları ve Sorumluluk Reddi’‘ sayfasını her zaman, önceden haber vermeden güncelleme veya değiştirme hakkına sahiptir.

Guzelbilgiler.com adresinin herhangi bir sayfasına girdiğiniz takdirde, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız. Yukarıdaki şartları kabul etmiyorsanız, bu web sitesini kullanmayınız.