Rüyada Çıplak Görmek Nasıl Yorumlanır?

rüyada çıplak görme

Kişinin çok üzüleceğine ve sıkıntı göreceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin kederli olduğuna ve işlerinin çok kötü gittiğine tabir edilir. Ancak çekilen çilelerin ardından rüyayı gören kişiyi çok mutlu günlerin beklediğine, bütün sıkıntılarının gideceğine ve güzel bir yaşama adım atacağına işaret eder. Aynı zamanda güzel günlerin gelmesi için önden gelen çilelerin sabır ve sukut içinde atlatılması gerekir. Çileli günlerin, tüm sıkıntıların, parasal yönden yaşanan sorunların gideceğine ve bir daha geri gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada çıplak görmek

Bir diğer rüya tabirine göre ise kişinin rezil olacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hiç ummadığı bir anda işlediği tüm günahlarının veya ayıplarının ortaya biri tarafından döküleceğine ve bu durum karşısında rüyayı gören kişinin zorlanacağına işaret eder. Aynı zaman da rüya da çıplak görmek sizi arzulayan bir kişinin varlığına yorumlanır. Eğer bekâr biri bu rüyayı görmüş ise onu çok seven birinin olduğuna ve sürekli onun hayalini kurduğuna işaret eder.

Rüyada yarı çıplak görmek

Kişinin edepli ve hayâ sahibi olduğuna işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin mahremiyetine önem verdiğine ve açık olan konular hakkında hiç kimse ile konuşma yapmadığına ve ağzının sıkı olduğuna yorumlanır.

Rüyada çıplak kalmak

Kişinin günahlarının af olacağına yorumlanır. Aynı zamanda sadece avret yerinin örtük olması ve diğer yerlerinin açık kalması kişinin iffetli olduğuna yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz