Rüyada Diş Görmek Nasıl Yorumlanır?

rüyada diş görmek

Rüya sahibi için bir hastalığın habercisi olarak yorumlanır. Rüyada dişlerinin döküldüğünü gören kimse, kısa bir süre sonra kötü bir haber alacak şeklinde yorumlanır. Rüyada birden fazla diş görmek kız ya da erkek çocuk olarak yorumlanır. Küçük ve birden fazla diş görmek, güzel şeylerin olacağına, büyük dişler görmek ise iyi haberler alınacağına işaret eder.

Diş görmek nasıl yorumlanır?

Bazı yorumculara göre sırlı olayların açığa çıkacağına işaret eder. Rüyada ön dişler beyaz ve bakımlı ise baba ya da amca gibi yakın akrabaların mal varlığının artacağına işaret eder.

Rüyada üst dişleri görmek

Baba tarafındaki akrabalara, alt çenedeki dişleri görmek ise rüya sahibinin anne tarafındaki akrabalarına yorumlanır.

Rüyada azı diş görmek

Rüya sahibinin aile büyükleri ve dostları tarafından övgü dolu sözler duyacağına işaret eder.

Rüyasında dişlerinin sallandığını gören kimse yakın zamanda bir hastalığa yakalanacaktır. Rüyada dişinin çıktığını gören kimsenin bir ölüm haberi alacağına işaret eder. Farklı bir yoruma göre bu rüyayı gören kimse aile içinde bir münakaşa ya da kavgaya dahil olacaktır. Dişlerini bakımsız ve pis gören kişi aile içinde birinden utanç duyacaktır.

Rüyasında dişlerini aralıklı gören kimsenin ailesi dağılacak ya da mal kaybedecektir. Rüyasında kişi kendi dişini çıkarmışsa uzun süredir aradığı bir eşyasını bulacaktır veya çok değer verdiği birini kaybedecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz