Rüyada İçki Görmek Nasıl Yorumlanır?

rüyada içki görmek

Rüyada içki görmek

Rüya sahibinin hiç çalışmadan, mücadele etmeden haram olan bir paraya ulaşacağına yorumlanır. Bu rüya görülen içkinin türüne ve rengine göre farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyada görülen içki temiz ve alkolsüz ise rüya sahibinin çok kısa bir sürede mutluluğa ulaşacağına işaret eder. Rüyada görülen alkol içerikli içkiler genel anlamda pek hayra yorumlanmaz.

Rüyasında içki akan bir akarsu gören kimse için gerçek hayatta çok büyük imtihanlar olacağına işaret eder. İçki akan bir nehre girdiğini ve yüzdüğünü gören kişi önüne çıkan imtihanlar karşısında başarısız olacaktır.

Rüyada içki içmek

Rüyasında içki içen kişinin eline çok kısa bir dönemde helal olmayan bir para geçecektir. Bu rüyayı gören kişi büyük bir borcun altına girecek ve çok büyük günahlar işleyecektir. Rüyada kadehten içki içmek yine helal olmayan kazanca işaret eder. Rüya sahibine ait olmayan bir malın ele geçeceğine işaret eder. Rüyada su ile karıştırılmış içki görmek ve içmek kazanılan paranın yarısının helal yarısının haram olduğuna işaret eder. Rüyada içilen içki nedeni ile sarhoş olduğunu görmek, rüya sahibinin malını israf edeceğine işaret eder. Rüya bir nevi uyarı rüyasıdır ve bu nedenle dikkatli olunmalıdır.

Rüyada içki içen birini görmek

Rüyasında içki içen birini gören kişi için bu rüya hayra yorumlanır. Kişi içki içmiyor ise Allah için savaşmaya işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz