2 Haftada 8 Kilo Vermemizi Sağlayan Diyet

2 haftada kilo verme diyeti

Kadın olsun erkek olsun hepimiz beslenmeden ve yetersiz hareketlerden dolayı kilo alır ve bu kiloları yeniden ve kısa sürede vermememiz halinde ise yağ birikimi başlar. Bu birikintiler başlamadan önce derhal önlemimizi almalı ve kendimizi diyet programlarına sokmamız gereklidir. Hızlı ve kaliteli diyetlerle bu işe başlamalı ve kesinlikle organizmamızı yormadan, mineral ve vitamin akışını kesmeden yapmaya çalışmalıyız.

İşte bu anlamda size en doğal diyet programlarından biri sunacağız. Bu diyet ile sadece iki haftada sekiz kilo verebilecek duruma gelebileceksiniz. Tabi ki bu ve diğer diyet çalışmalarınızda kesinlikle spor ve egzersizlerinizi aksatmadan yapmanız sizin faydanıza olacaktır.

2 Haftada 8 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Kahvaltılarda: Şeker içermeden bir bardak çay ya da kahve içeceğiz. Yiyecek bir şey yok. İkinci hafta yanında küçük bir dilimden oluşan tost yaparak destekleyebilirsiniz.

Öğle yemeklerinde: Haşlatılmış bir adet yumurta, ıspanaklı yemek ya da domates içeren bir yemek tüketebiliriz. Bir porsiyonu geçmemeli, ekmeksiz ve kesinlikle tuz içermemeli.

İkinci hafta öğle yemeklerimizde ise tuzsuz ve az yağlı bir parça haşlanmış et ya da kereviz – salata tüketebiliriz.

Akşam yemeklerinde: Haşlanmış et, light peynir, haşlanmış yumurta, havuç, haşlanmış sebze veya balık olarak dilediğiniz bir yemeği kendinize sunabilirsiniz. Her akşam aynı yemek yerine her gün farklı bir yemeği denemenizi öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz