Kadının Çekici Olmadığını Gösteren Belirtiler Nelerdir?

kadınların çekici olmadığını gösteren belirtiler

Dişi olduğunu hissetmeyen erkek tarafından arzu edilebilir biri olmadığını düşünen, çekici, güzel hissetmeyen kadınlarda dişil enerji pasif veya soluktur. Erkekler ile dost, arkadaş muamelesi görürler.

Kadın, güzel ve çekiciliğinin düşük olduğunu kadınsı olmadığını, dişil enerjinin düşük olduğunu ne şekilde anlar?

1) Partnerini “O çok iyi birisi, çok iyi bir insan ve onu çok seviyorum” diye tanımlarken söz konusu seks olduğunda buna bir görev görüp, yatakta sadece partnerinin rahatlamasıyla mutlu olur.

2) Erkeklere karşı; özellikle beğendiği erkeğe karşı şehvet ve cinsel arzusu yoktur veya sönük kalmıştır.

3) Dış kıyafetlerine hiç önem vermez. İç çamaşırları klasik olup duş almayı sadece kişisel bakım olarak yeterli görür. Süslenme ihtiyacı kesinlikle duymaz…

4) Sevdiği ve hoşlandığı erkeğe sadece sokulmak ve sarılıp öylece kalmak duygusu baskındır.

5) Yetişkin olduğu halde ilgi duyduğu erkekle seksin olmadığı hayaller kurup, ilişki biçimini buna göre şekillendirir. Misal mumlar, güzel kıyafetler ve masal gibi sahiller sarılıp koklaşmalar hep var ama seks asla yoktur. Cinsel arzularla hareketlenen yaşantıdan hiç eser yoktur.

6) Cinselliğe karşı kapalı, cinsellik ile ilgili endişelere sahip olup ilişki korkusu hep vardır.

7) Genç kızlıktan itibaren hoşlandığı ve ilgi duyduğu erkekler tarafından dost ve arkadaş muamelesi görür.

Dişil Enerjinizi Hipnozla Uyandırın

“Günümüzde bilimsel bir yöntem olarak hipnoterapi dişil algıdan yoksun bu tür bilinçaltı örgütlenmeye etkili çözümler sunabilmekte. Çünkü hipnoterapi aşırı olumsuz duyguların dengelenmesinde etkili olabildiği gibi, arzu, istek ve dişil enerjinin eksikliğiyle ortaya çıkan ilişki sorunlarına da etkili çözümler sunmakta. Dişil enerjinin uyandırılıp, bilinçaltı düzeyde kadının erotik duygularının farkına varması mümkün. Hipnoterapi ile kadınsı hissetmeyen, erotik duygulardan yoksun bir kadının, partneriyle bir yetişkin olarak sevgiyi de şehveti de içeren dengeli ilişkiye kavuşması ortalama 6-8 seansla sağlanabilmektedir.”

Uzman Klinik Psikolog ve Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz