Bacak Boyunuzu Uzun Gösterecek Tüyolar

bacakları uzun gösterecek tüyolar

Ah biz minyon boylu kadınlar…Uzun ve ince bacaklara sahip olmak şüphesiz her kadının hayalidir.  Ne yapacağız bu boy sorunumuzu ? Zıplama ve süt içerek boy uzatma yaşını geçtik. O zaman çare giyim tarzımızda.

E tabii birazda küçük moda tüyolarında Önereceğimiz küçük tüyolara uyduğunuz taktirde olduğunuzdan daha uzun ve ince bacaklı görünmek mümkün.

Bacak Boyunuzu Uzun Gösterecek Tüyolar

Bacaklarınızı ince ve uzun göstermenin en basit yollarından biri bronzer kullanmak. Yüzünüze kullandığınız bronzerı bacaklarınıza kontör çeker gibi sürerseniz daha ince ve uzun gözükürsünüz.

Vücudunuzu ikiye bölen çoklu renklerden olabildiğince uzak durun. Özellikle tek parça elbiselerde yukarıdan aşağı aynı ton renkte olan kıyafetler seçmelisiniz.

Kısa boylu kadınlar yatay çizgili kıyafetlerden daima uzak durmalıdır. Dikey çizgili kıyafetler sizi her zaman olduğunuzdan daha uzun gösterecektir.

Elbisenizin nerede bittiğini ve bacaklarınızın nerede başladığını bulmak için akıl oyunları oynayan asimetrik kıyafetler sayesinde bacaklarınız daha ince ve uzun gözükür. Bu yüzden dalgalı etekler, asimetrik bluzlar tercih etmelisiniz.

Son zamanlarda yeniden modanın trendleri arasına girmiş olan bol paça pantolonlar da bacak boyunu uzun gösterme konusunda çok etkili olacaktır. Birde bol paça pantolun altına gözükmeyecek bir topuklu ayakkabı giyerseniz, sizden uzunu yok

Sizlerde benim gibi sürekli topuklu ayakkabı giyemem diyenlerdenseniz o zaman yüksek bel pantolon, şort giyinmelisiniz. Bu şekilde bacak boyunuzu uzatıp gövde bölgenizi kısalmış olursunuz.

Babet/topuklu farketmeksizin bilekten bağlamalı ayakkabılardan uzak durun. Sivri topuklu ayakkabılar bacaklarınızı uzun gösterecektir.

Nude tonlu topuklu ayakkabılar sizin kurtarıcınızdır. Bunun sebebi cilt tonunuzla aynı renkte topuklu ayakkabılar bacağınızı nerede bittiğini belli etmediği için bacaklarınız daha uzun gözükecektir. Cilt tonunuza en yakın renkte nude tonları olduğuna göre… Gerekeni yapın !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz