Erkeğin Aldattığını Nasıl Öğrenebiliriz?

Eşiniz ya da sevgilinizin sizi aldattığından şüpheleniyor ancak sonuç elde edemiyorsanız, dikkat edilmesi gereken birkaç basit nokta bulunuyor. Kadınlar yapıları gereği de zaman zaman beni aldatıyor mu? Sorusunu kendilerine sorarak eşlerinin kendilerini aldattığını düşünebilir. Çoğu zaman erkekler üzerinde uygulanan bazı yaptırımlar, şüpheler boşa çıkıyor olsa da haklı çıkan kadınlar da mevcut.

Eşim beni aldatıyor mu?

Ele aldığımız bu yazımız ile birlikte aldatan erkeğin nasıl tespit edildiğini sizlerle paylaşacağız. Ancak öncesinde erkeklerin neden dolayı aldattıklarına biraz değinelim. Erkekler genelde cinsel açıdan aldatmayı tercih ederler, erkeği bu aldatmaya iten neden ise yapısı gereği istediği farklılık olarak gösterilmektedir. Eğer erkekler böyle bir nedenden dolayı aldatıyorsa kadınlar neden farklılık istemiyor sorusu da akıllara takılmıyor değil.

Erkek sizi aldatıyorsa mutlaka davranışların da değişiklik sezeceksiniz. Bu değişiklikleri sırası ile ele almak gerekirse; ilk olarak sizden yavaş yavaş uzaklaşmaya, size olan ilgilerini azaltmaya başlayacaklardır. Böyle bir durumda mutlaka beni aldatıyor mu? Sorusunu kendinize sormalısınız. 

Aldatan erkek ev içinde, tersleme, dolanma, sıkılma ve sizinle konuşmama gibi davranışlar sergileyebilir. Eğer ki bu belirtiler bir de cinsel olarak sizden uzaklaşıyor ise o zaman aldatılıyor olma olasılığınız çok daha yüksektir. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, eşinizin bu sorunları psikolojik nedenlerle de yaşıyor olabileceğidir. Eşinizin yaşadığı maddi bir sıkıntı ya da psikolojik bir sıkıntı yine bu belirtilerin oluşmasına neden olacaktır.

Telefonunu Kontrol Edin;

Aldatan erkek, telefonunda kayıt tutmayı sevmez. Arama kayıtları ve mesaj kayıtları sürekli olarak siliniyor, temizleniyor ise yine aldatılıyor olabilirsiniz. Bu durumda şüphelerinizin doğruluğu artacaktır.

Bilgisayarını Kontrol Edin;

Aldatan erkek, bilgisayar ve sosyal ağlarda kayıt tutmayı da sevmez. Eğer aldatıyorsa mutlaka sosyal ağlardaki mesajlarını ve bildirimlerini süreklilik arz edecek şekilde temizleyecektir.

Eğer erkek sebepsiz yere dışarı çıkıyor ya da dışarı çıkmak için bahaneler yaratıyor ise yine aldatıldığınızı düşünebilirsiniz. Ancak önemle vurgulamalıyız ki tüm bu belirtiler erkeğin sizi kesinlikle aldattığı anlamına gelmez. Bu yazımızda bahsi geçenlerin tamamı genellemedir.

Bu belirtileri taşıdığı için zor kadınlar olarak erkeğin üzerine giderseniz ve böyle bir durum yok ise onu sadece bunaltmış olursunuz. Eğer eşinizin sizi aldattığından şüpheleniyor ve beni aldatıyor mu? Diye merak ediyorsanız, kesinlikle deliller olmadan bunu karşı tarafa yansıtmamalısınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz