Burca Göre Diyet Listesi Nasıl Olmalıdır?

burca göre diyet nasıl yapılır

Burçlara Göre Diyet Listesi

Kadınların en çok ilgisini çeken iki konudur; astroloji ve zayıflama… Hayatlarının hemen hemen her alanında burçlar ve etkilerinden yararlanan kadınlar, kilo vermek konusunda da burç özelliklerini göz önünde bulundurur. Sizde kilo vermek için burçların özelliklerinden yararlanmak isteyenlerdenseniz, aşağıda verilen burca göre beslenme önerilerini inceleyebilirsiniz.

Koç Burcu için Diyet Listesi

Domates, patates, karnıbahar, soğan, salata, turp, ıspanak, pirinç, elma, ceviz, mercimek, zeytin bu burcun beslenme listesinde bulunmalı.

Boğa Burcu için Diyet Listesi

Yumurta, karaciğer, deniz mamulleri, böbrek, balık, ıspanak, pancar, taze meyve ve yeşil sebzeler, boğa burcunun diyet listesinde mutlaka bulunmalı.

İkizler Burcu için Diyet Listesi

Sağlıklı beslenmeye ihtiyaç duyan ikizler burcunun diyet listesinde balık, greyfurt, portakal, şeftali, havuç, üzüm, erik, tereyağı ve köy peyniri mutlaka yer almalıdır.

Yengeç Burcu için Diyet Listesi

Domates, salata, yoğurt, süt ürünleri, peynir, lahana ve marul mutlaka beslenme listenizde yer vermeniz gereken besinler arasında yer alır.

Aslan Burcu için Diyet Listesi

Sağlıklı kilo vermek için bu burcun insanları beslenme listelerinde tavuk, sığır, kuzu eti, elma, incir, şeftali, karaciğer, kereviz, limon ve bademe yer vermeleri gerekir.

Başak Burcu için Diyet Listesi

Peynir, zeytin, kırmızı et, kavun, armut, elma, limon ve portakal diyet listesinde mutlaka bulunması gereken besinlerdendir.

Terazi Burcu için Diyet Listesi

Böbrekleri hassas olan terazi burçları, beslenmelerinde bu iç organlarının sağlığını da düşünmelidir. Mısır, bezelye, havuç, buğday, çilek, kuru üzüm ve ıspanak diyet listesinde mutlaka bulunmalıdır

Akrep Burcu için Diyet Listesi

Bu burcun insanları diyet listelerinde soğan, kırmızı turp, deniz ürünleri, balık, tahıllı ekmekler, yeşil sebze ve taze meyveler, mutlaka bulundurmalıdır.

Yay Burcu için Diyet Listesi

Çilek, elma, armut, yeşil biber, tahıllı gıdalar, kuru erik, incir ve patates bu burcun diyet listesinde mutlaka bulunması gereken besinlerdir.

Oğlak Burcu için Diyet Listesi

Limon, portakal, yağsız et, peynir, kereviz, lahana, inek sütü, balık ve kayısı oğlakların diyet listesinde mutlaka bulunmalı.

Kova Burcu için Diyet Listesi

Brokoli, havuç, turp, balkabağı, ıspanak, elma, şeftali, limon, portakal, greyfurt, nar, ananas, balık ve midye kova burcunun diyet listesinde mutlaka bulunmalıdır.

Balık Burcu için Diyet Listesi

Demir ağırlıklı beslenmesi gereken balık burçları, karaciğer, soğan, ıspanak, arpa, marul, elma, üzüm, portakal, limon, şeftali ve kuru eriği diyet listelerinde bulundurmalı.

Burca Göre Beslenme

Burca göre diyet seçimi ile kısa sürede sağlıklı bir şekilde kilo verebilir, damak tadınızdan ödün vermeden ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz