Çiğ Köfteci Açmak Para Kazandırır mı?

çiğ köfteci açma

Çiğ Köfte Dükkanı Para Kazandırır mı ?

Çiğ Köfte açmak kazandırır mı veya ne kadar kazandırır sorusuna verilebilecek çok fazla cevap var aslında.. Etsiz Çiğ Köfte son yılların en popüler fast foodlarından biri haline geldi. Peki bu çiğ köfte işinde başarılı olmanın sırrı nedir? İşi bilmek ve öğrenmek zor mudur?

Çiğ köfte işinde başarılı olmanın sırrı nedir?

Bayilik aldığınız çiğköfteciye göre baştan avantaj kazanabilirsiniz. Bazı köklü firmalar bayilik konusunda son derece titizler. Açacağınız dükkanı iyice etüd ediyorlar ne kadar ciro yaparsınız kurtarır mı kurtarmaz mı bunları hesap ederek size bir rapor çıkarıyorlar buna göre ya yeni bir yer bakıyorsunuz veya devam ediyorsunuz. Ödemeniz gereken bayilik ücreti kapsamında 20kg çiğ köfte hediye eden , 50kg çiğ köfte açılış ikramiyesi veren tabela ve ekipmanlarınızı karşılayan şirketler de var..

Çiğ köfteci para kazandırıyor özellikle dürüm şeklinde öğrencilere ciddi bir satış yapabilirsiniz bunun için okullara yakın bölgeleri ve cadde üzeri ayak altı dükkanları tercih edebilirsiniz. Dükkanızın çok büyük olmasına da gerek yok. 30-40 m2 lik bir dükkan işinizi görecektir. Bu şekilde günlük 800TL ile 1000TL arasında bir ciro yapabilirsiniz.

Çiğ Köfteyi toptan olarak tedarik edebilirsiniz bunun yanında göbek, lavaş yeşil nane roka gibi yeşillikleri de tedarikçi firmanızdan alabilirsiniz. Günlük olarak servis aracıyla bunları size bırakmaları gerekir bayilik almadan önce bunu da soruşturmanızda fayda var. Çiğ köfteci açmak karlı bir iş sayılır ama etrafınızda bir satış hacmi olması lazım. Okul, hastane veya inşaat alanlarına yada işyerlerine yakın bir konumda güzel iş yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz