Ciğerleri doğal yollarla nasıl temizlersiniz?

akciğerleri doğal yollarla temizleme

3 günde ciğerler nasıl temizlenir?

Klimalı ortamda çalışmak, egsoz dumanı, sigara, alkol, sağlıksız beslenme ve spor yapmamak ciğerlerimizi etkiliyor. Özellikle sigaranın ciğerlerimiz üzerinde bıraktığı etkiyi anlamak istiyorsanız bir pamuğu zifte batırın ve sonra pamuğu sıkın. Gördüğünüz manzara eminiz rahatsız edici olacaktır… Ciğerlerinizi temizlemenin yollarını arıyorsanız bu adımları takip edin.

Ciğerler nasıl temizlenir?

Bu 3 günlük programa başlamadan 2 gün önce sigarayı bırakmanız gerekiyor… Böylece toksinlerden daha kolay arınabileceksiniz. Sigarayı bıraktıktan sonraki günlerde bol yürüyüş yapın ve bitki çayları içerek bağırsaklarınızı temizleyin.

Ciğerleri temizlemenin doğal yolu

300 ml suya 2 limonun suyunu sıkın ve kahvaltıdan önce bu suyu için.

Öğle yemeğinden önce 300 ml greyfurt suyu ve 300 ml havuç suyu için. Bu meyve suları solunum sisteminizi düzenleyecek ve kanınızı alkalize edecektir.

Yemek sırasında 400 ml potasyum açısından zengin yabanmersini suyu için. Akşam yatmadan önce de 400 ml yabanmersini suyunu içmeyi ihmal etmeyin.

Tüm bunları yaparken toksin atmanızı hızlandıracak sporlar yapmanızda fayda var. Bitki çayı içmeye özen gösterin. Her akşam 20 dakika kadar sıcak suyla duş alın ve rahatlayın. Nefes çalışmaları ve okaliptus yağlarıyla nefesinizi dengelemeye çalışın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz