Çin Takvimi ile Cinsiyet Hesaplama

çin takvimi cinsiyet hesaplama

Hamile kaldıktan sonra aklımızdaki ilk soru ‘kız mı erkek mi ?’ sorusudur. Bunu merak etmek ebeveynlerin en doğal hakkıdır. Kimimiz cinsiyeti hissederiz, kimimiz sadece hayaller kurarız. Bazılarımızın gönlünde minik bir prenses yatar, bazılarımızın yakışıklı mı yakışıklı bir prens. Kısacası etrafta bir hamile varsa veya siz hamileyseniz ilk merak edilen bebeğin cinsiyetidir.

Geçmişten günümüze cinsiyet tahmini için çeşit çeşit yöntemler kullanıldı. Fakat son zamanlarda en popüler olanı Çin Takvimi. Gerçekten doğruya en yakın cevabı bu takvim veriyor. Bu Çin Takvimini biraz daha açmak istedik ve nasıl cinsiyet hesaplanır kaleme aldık.

Çin takvimine göre; hamile kaldığınız yaşınız ile hamile kaldığınız ayın kesiştiği kutucukta yazan cinsiyet bebeğinizin tahmini cinsiyetini veriyor. Aşağıdaki linki kullanarak çin takvimine göre cinsiyet planlaması yapabilirsiniz.

HESAPLAMA YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Hamileyken öğrenebileceğiniz bu yardımcı takvimin yanı sıra; Hamile kalmadan önce istediğiniz cinsiyete göre bu takvimden yardım alıp buna göre işleve geçebilirsiniz ?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz