Doğal Tüy Dökücü Formüller Nelerdir?

doğal tüy dökücüler

Doğal olmayan yöntemler ile tüylerinizi almak, biliyoruz ki her zaman istediğiniz sonucu vermeyebiliyor. Doğal tüy dökücü formüller ise sizlere kolayca bulabileceğiniz malzemeler ile hem acısız hem de zahmetsiz şekilde istenmeyen tüylere veda etme imkanı veriyor. Kadınların en büyük sorunlarının başında istenmeyen tüyler geliyor. Peki bu tüylere veda etmek için doğal yöntemler neler? Yavaş ve kalıcı şekilde tüylere veda etmemizi sağlayacak doğal kürler neler? Sizler için tüy sorununa buldukları çözümler ile bilinen Rusların gizli sırlarını açıklıyoruz.

Birinci Yöntem;

Şimdi uygulayacağımız yöntem Rusların uzun yıllardır kalıcı tüy dökme yöntemi olarak uyguladıkları bir formül. Bu doğal krem için ise tek ihtiyacımız yeşil kısmı haricindeki ceviz kabukları ve biraz su. Doğal tüy dökücü kremimizi hazırlamak için ceviz kabuklarını kurulayıp yakın ve kalan küllerin üzerine bir miktar su dökün. 12 saat boyunca hiçbir temas ya da hareket olmaksızın kreminizi bekletin ve sonrasında bir pamuğa alarak tüylerinizin olduğu bölgeye uygulayın.

Eğer bu kür cildinizde başarılı olursa gün içinde minimum 3 defa olmak üzere uygulayın. Eğer uygulama süreniz her gün minimum 30 dakika olursa daha da başarılı sonuçlar alacaksınız. Öncelikle tüyleri azaltan bu yöntem zaman ile tamamen ortadan kalkmalarını sağlayacak.

İkinci Yöntem;

Oldukça basit ve pratik olan bu yöntem ile ağda sonrasında uygulama ile tüylerden uzun vadede kurtulma şansınız var. Ayrıca malzemelerimiz de sadece bir adet limon, 2 çay kaşığı tuz ve biraz su. Limonu bir kabın içine sıktıktan sonra tuzu ekleyin ve ağda sonrasında bu karışımı sürün. Bu kürün etkilerini görebilmek için uygulamayı 3-4 kez denemeniz gerekiyor. Tüyler zaman içinde köklerinin zayıflaması ile birlikte tamamen ortadan kalkacak.

Dikkat; eğer tüy döken kürünüz cildinizde yanmaya yol açarsa tahriş etmemesi için beklemeden yıkayın. Aksi takdirde ise işe yaraması için minimum 3 saat kadar cildinizde beklemesini sağlayın.

Üçüncü Yöntem;

Nane çayının tüylerinizi azaltabileceğini biliyor muydunuz? Bir avuç taze ya da kuru naneyi tıpkı normal çay gibi demleyin ve tüylü bölgeleri bu çay ile yıkayın. Zamanla tüyleriniz incelecek ve azalacak.

Herkese sağlıklı günler!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz