Doğru Kişiyle Mi Berabersiniz?

doğru kişiyle mi berabersiniz

1. Eğer onun yanında kendinizi iyi hissediyorsanız, içinizden de “İyi ki” diye geçiriyorsanız doğru yoldasınız.

2. İlk haftalarda ya da aylarda herkes olduğundan daha farklı ve sevimli görünmeye çalışır. Sevimliliği ile davranışları farklıysa, mesela size karşı çok nazik olan kişi kahveyi döken garsona bağırıyorsa düşünmeniz gerekir.

3. Size hayatından çok kişi geçtiğinden bahsetmesi, sadakat sorunu yaşayacağınızın erken belirtisidir.

4. Sizin yanınızdayken cep telefonunu fazla kullanmamaya ya da masaya bırakmamaya dikkat ediyorsa bilmenizi istemediği şeyler olabilir ve bu da dürüstlüğünü sorgulamanız gerektiğinin göstergesidir.

5. Telefonuna cevap veremediğinizde sinirleniyorsa, randevunuza geciktiniz diye surat yapıyorsa anlayışsız tavırlarıyla sizi yoracağı bellidir.

6. Eğer gelecek planları yapmaya başladıysa, evlilik tarihi, çocuk sayısı vs. dikkat edin. Hızlı alınan kararlardan çabuk vazgeçilebilir.

7. Telefonun da “Neredesin?”, “Ne yapıyorsun?” ve “Yanında kim var?” diye soruyorsa ve bu sorular artıyorsa zaman içinde kıskanç tavırlarıyla sizi bunaltacaktır.

8. Size ne istediğinizi sormuyorsa ve sadece kendi memnuniyetini düşünüyorsa bir süre sonra size dokunmasını istemeyeceğiniz biriyle birlikte olacaksınız.

9.Her şey yolunda, bir de kötü kokmasa! Alkol, sigara, ter ya da başka bir şey fark etmez. Kokusundan rahatsız olduğunuz biriyle yapabilir misiniz?

10.Başkalarının yanında size nasıl davranıyor?? Sizi bozuyor ya da sert mi konuşuyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz