Kadınlar İçin Kısa Komik Sözleri Sizin İçin Derledik

kadınlar için söylenmiş komik sözler

Kadınlar için söylenmiş öyle sözler vardır ki bunları asla söylememelisiniz. Kadınlar için kısa, komik sözler genelde ilgi çekerken, nadir de olsa tepki toplayabiliyor. Kadınları anlamakta zorlanıyor olabilirsiniz, ruhların inceliklerine inmiyor olmanız, kadınları iyi analiz etmemeniz bunun başlıca nedenidir. Kadınları anlamak sadece hediyeler almak, yüzüne gülümsemek değildir.

Kadınların ruhunun derinlerine inmek istiyorsanız kadınlar için kısa sözler araştırabilir, bir sohbetin tam ortasında ona söyleyebilirsiniz. Yaratacağınız etki paha biçilemez olacaktır. Kadınlar için sözlerin önemi oldukça büyüktür. Kimi zaman kadınlar için güzel sözler söyleyerek karşınızdaki kadını etkileyebilir, kimi zaman da nefret ettirebilirsiniz.

Her kadının ruhunun derinliklerine inmenizi sağlayacak olan sözler, kadınlar üzerinde oldukça etkilidir. Eğer kadınınızı mutlu etmek, kendinize âşık etmek istiyorsanız ona etkileneceği unutmayacağı sözler ile hitap edebilirsiniz.

Tarihe Geçen Kadınlar İçin Söylenmiş Sözler;

Birçok ünlü kadınları tanımayı başarmış, onlar için etkili cümleler kurmuştur. Bu cümleleri tek tek incelediğimiz de sizler de kadınları biraz daha iyi tanımaya başlayacaksınız. Kadınlar için sözler köşemizin ilk sözü bir Çin Atasözü.

Kadınların iki büyük silahı vardır: Makyaj ve gözyaşı, erkeklerin şansına, ikisini aynı anda kullanamazlar.

Bu atasözünü biraz derine inerek incelediğimiz de gerçekten erkeklerin çok şanslı olduklarına kanaat getirebiliriz. Kadın yaptığı makyaj ile üzerinizde çok iyi bir etki bırakabileceği gibi gözyaşlarıyla da farklı bir etki yaratabilir. Hangi erkek ağlayan bir kadına dayanabilir? Hangi erkek çok güzel bir kadına hayır diyebilir?

İngiliz ressam Francis Bacon’ın kadınları anlatmak için kurduğu cümle “Pek az kadın vardır ki, değeri güzelliğinden ömürlü olsun.”

Ünlü ressamın kelimelerinin biraz detayına indiğimiz de kesinlikle haklı diyebiliriz. Her kadın gençliğinde güzeldir. Yapılan spor, makyaj, düzgün bir fizik bugün için çok etkili bir tercih nedeni olabilir, sizin için bugün mü değerli, yarın mı? Karar sizlerin.

Ünlü Fransız romancı Henry de Montherland, kadınları anlatan mükemmel bir cümle kurmuştur. “Daha değerli bir şey bulamaz erkek, kadının iyisinden; beterdir kötü kadın, her şeyin kötüsünden.”
Peki, ünlü romancı neyi anlatmak istiyor? Tabi ki sitemize de ismini veren zor kadınlardan bahsediyor. Bir kadını anlamak bazen deveye hendek atlatmaktan zordur. Erkeğin karşısında eğer iyi bir kadın varsa başka bir şey aramasına gerek yoktur. Eğer karşısında kötü bir kadın varsa da başka düşman aramasına gerek yoktur.

Kadınlar için kısa, komik sözler ile kadınları size anlatmak istiyoruz. İşte kadınlar için söylenmiş sözler;

Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. Erkekler bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor.

Başarılı adam karısının harcayabileceğinden fazla kazanandır. Başarılı kadın ise böyle bir adam bulandır.

Kadınlar üzüm gibidir. Sizin vereceğiniz ilgi, emek ve sevgiye göre ya şarap olurlar ya da sirke.

Gözleri idam sehpasıdır, kadının ve bu yüzden derindir göz çukurları.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz