Kadınlarda Cinsel İsteksizliğe İyi Gelen Çay

cinsel isteksizliğe iyi gelen çay

Kadınlar yapı gereği duygusal ve nazik varlıklardır. Kırılgan yapıları nedeni ile en ufak bir hata bile onları üzmeye yeterde artar bile. Bu kırılgan ve alıngan yapı muhakkak ki cinsel yaşamada etki etmektedir. Bu nedenle yüzdelik orana baktığımızda kadınlardaki cinsel isteksizliğin büyük bir çoğunluğunu psikolojik nedenler etkilemektedir.

Tabi ki fizyolojik nedenlerde azımsanmayacak kadar fazla olmakla birlikte psikolojik nedenlere oranda daha az görülmektedir. Kadın cinsel yaşamda da normal hayatında olduğu gibi erkeğinden incelik kibarlık centilmenlik beklemektedir, bir erkek bunları layıkıyla yaptığında zaten mutlu bir birliktelik için başka bir şeye ihtiyaç duymayacaktır.

Peki ne yaptıysam ne ettiysem bir türlü olmadı diyorsanız aşağıda vereceğimiz formülü denemenizi öneriyoruz. Bu bitkisel çay sayesinde mutluluğu yakalayabileceksiniz.

Kadınlar İçin Bitkisel Çay Tarifi

1 tutam civanperçemi ve yarım tatlı kaşığı anason 1 bardak kaynar suda 3-4 dakika demlendirilir. Süzülür ve gece yatmadan önce 2 fincan içilir. Menopoz şikayetlerine ve vajina kuruluğuna karşı fayda sağlamaktadır.

Soya fasulyesi, doğal kadınlık hormonu olan fitoöstrojen içermektedir. Östrojene benzeyen bu madde kadınların ihtiyacı olan bu hormonun alınmasını sağlamaktadır. Keten tohumu, doğal östrojen içerir. Menopoz dönemini daha rahat geçirmeye fayda sağlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz