Renklerin En Doğalı Nude Bu Öneriler ile Mükemmel Giyimin Kapılarını Aralıyor

nude moda önerileri

Nude Renk Giyim Önerileri İle Kusursuz Kombinler Oluşturun

Nude rengin doğallığı bu rengin moda dünyasına girdiğinden beri tahtından asla inmemesini sağlayan bir şıklık. Peki nude renk giyim için nelere dikkat etmek gerekiyor? Kadınların son dönem gözdesi nude renkleri kombinlerde nasıl kullanabiliriz? Çıplak yani nude renkler farklı ten renklerinden esinlenen görüntüsü ile doğal şıklığın en büyük temsilcilerinden. Ancak doğru kullanılmadığı takdirde hedeflenenden farklı görüntüler yaratabilecek olan bu hassas rengin giyimdeki kullanım inceliklerini sizlerle paylaşıyoruz.

Işıldama Vakti

Nude renkleri kullanırken doğallığının yarattığı sadeliği bozmak istemiyor olabilirsiniz. Ancak iş dünyasında lüks duruşu ile bilinen dore takılar ile nude renkleri bir araya getirmek havanızı kat kat arttıracak bir sır olabilir. Gündelik yaşamda ise özellikle bronz tenli hanımlar için nude renklerde lurex kumaşların çekici bir parıltı sağlayacağını eklemekte fayda var.

Seçtiğiniz kumaşın nude rengin asaletine uygun kaliteli bir kumaş olduğundan emin olmanız yeterlidir. Bu sayede kullanım amacınız ne olursa olsun ışıl ışıl görünebilirsiniz.

Tamamen Nude

Kombininizin tamamen nude tonlarından oluşmasını istiyorsanız bunun için alışverişinizi farklı reyon ya da mağazalardan yapmalısınız. Çünkü aynı nude tonda kombininizin parçalarını seçmek sizi boğabilir ya da ten renginiz ile benzer görünerek hoş olmayan bir görünüm yaratabilir. Ancak krem, sütlü kahve, fildişi ve toz pembe gibi renklerin uygun bir kombinini oluşturursanız bir moda gurusu gibi görünebilirsiniz.

Nude renkleri kombin içinde farklı renklerle birleştirirken bir diğer seçeneğiniz de beyaz ya da siyah gibi klasik şıklığını yakalamada tercih edilmesi ile bilinen renklerdir. Eğer hangi parçayı siyah / beyaz, hangi parçayı nude renkte tercih ederek kombini oluşturmanız gerektiğini bilemiyorsanız nude rengi kullandığınız kısmın daha uzun görüneceğini unutmayın.

Örnek vermek gerekirse nude topuklu ve kısa boru paça pantolon birlikte bacak boyunuzu daha uzun gösterirken, üst parçasında tercih ettiğiniz siyah ise sizi daha zayıf göstererek ideal vücut ölçülerinde görünmenizi sağlayabilir. Değerlendirmeye değer bir fikir olduğuna şüphe yok!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz