Rüyada Bahçe Görmek Nasıl Yorumlanır?

rüyada bahçe görmek

Rüyada bahçe görmek

Kişinin güzel gönüllü olduğuna yorumlanır. Rüya sahibinin gönlünün güzel olduğuna, hayırlı  işler yaptığın ve istediği dileğinin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada görülen bahçe eğer yeşillikler ve çiçekler içinde ise bu rüya sahibine huzur getirecektir.

Rüyada bahçe görmek hem maddi anlamda hem de manevi anlamda kişiye huzurun kapılarını aralayacaktır. Eğer ki rüyada görülmüş olan bahçe kurumuş, dikenli ve çöplü ise bu kişinin içinin karardığına ve işlerinin pek de yolunda gitmediğine yorumlanır.

Rüyada görülen bahçenin durumuna göre tabiri değişmektedir. Genel olarak güzel bahçe, güzel olayları peşinden getirirken çirkin ve pis bir bahçede hayırlı olmayan olayları getirir. Rüyada görülen bahçe yeşillikler içinde ve ağaçlar da meyveler oluşmuş ise bu rüyanın hayırlı olduğunun habercisidir. Güzel kişiler ile karşılaşmaya ve alınacak güzel haberlere yorumlanır. Aynı zamanda ağaçlar da meyve olması, evinin bereketleneceğine ve işlerinin açılıp gelir getireceğine yorumlanır.

Rüyada bahçe kazmak

Genel olarak pekiyi yorumlanmaz. Aile içerisinde ve arkadaş çevresinde olacak bazı tartışmalara ve kapanmış olayların tekrar cereyan etmesine işaret eder. Bu rüya sahibine huzursuzluğun, kavgaların ve gerçekleşecek olan bir takım tartışmaların habercisidir.

Rüyada bahçede dolaşmak

Bahçenin durumuna göre değişir. Eğer dolaştığınız bahçede bin bir çeşit çiçekler, kuşlar ve güzel kokan otlar var ise bu rüya hayırlı olarak yorumlanır. Kişinin maddi yönden kazancının artacağına, parasal açıdan güzel kazançlar elde edeceğine ve aşk hayatında çok mutlu olacağına yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz