Rüyada Kanarya Görmek Nasıl yorumlanır?

rüyada kanarya görmek

Rüyada kanarya görmek

İyi olarak tabir edilen rüyalar arasındadır. Bilhassa bu rüya sahibine huzur ve esenlik getirecektir. Rüya sahibinin sıkıntıları günlerde görülen bu rüya sıkıntılarının giderilmesi adına bir haberci olarak düşünülebilir.

Rüyayı gören kişinin, hiç ummadığı bir anda karşısına güzel sürprizler çıkacağına, beklediği paraların artık geleceğine, iş anlaşmalarının hep olumlu yönde olacağına ve dertlerinin bitip yerine ferah günlerin geleceğine rivayet edilir. Rüyada görülen kanarya mutlu bir haberin müjdeleyicisi olabilir.

Özellikle etrafınızdan izdivaç kararı alan kişiler varsa her an birlikteliğe adım atabilir. Yahut rüya sahibinin beklediği iş anlaşmaları veya almayı planladığı ev projeleri varsa alacağına işaret eder.

Kanarya rüyada bereketi ve şansı temsil eder. Bu nedenden ötürü görülen rüya sahibine şans ile birlikte bereketli günler getirecektir. Ayrıca rüya da kanarya görmek rüya sahibinin çok sevilen bir kişi olduğuna ve söylediği dinlenen akıllı-mantıklı kişi olduğuna işaret eder.

Rüyada kanarya yakalamak

Çok kısa zamanda tam kafa denginiz olacak kişiler ile tanışacağınıza işaret eder. Sıkı ve rüya sahibinin çok hoşuna gidecek dostluklara kapı aralayan bu rüya, rüya sahibi için güzel ve keyifli arkadaşlıkların başlayacağına rivayet eder.

Rüyada bir başka kişiden kanarya almak ise rüya sahibinin kararlarını tek başına alamadığına ve her seferinde bir kişiden destek aldığına işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz