Rüyada Köpek Görmek Nasıl Tabir Edilir?

rüyada köpek görmek

Rüyada Köpek Görmek

Günah işlemeye elverişli, zevk ve sefadan hoşlanan kişiye işaret eder. Cafer-i Sadık’a göre rüyada görülen köpek rüyaları dört farklı şekilde yorumlanır. Tehlikeli bir düşman, tamahkar bir erkek, hoş olmayan bir hizmetçi ve cahil bir kimse olarak yorumlanır.

Rüyada köpek görmek, rüyada görülen şekline göre farklı şekillerde yorumlanır. Zevk ve eğlenceye düşkün bir kimse olarak yorumlanacağı gibi, tehlikeli bir düşman da olsa merhametli bir kimseye de yorumlanabilir.

Rüyada Görülen Dişi Köpek

Kötü huylu bir kadını temsil eder. Kötü huylu kadın rüyayı gören kişinin başına bela olacaktır.

Rüyada Köpeğin Saldırdığını Görmek

Rüya sahibi köpek tarafından saldırıya uğramış ancak köpek kişiyi ısırmamışsa çevresinde bulunan düşmanlara işaret eder. Bu düşmanlar rüya sahibine zarar veremeyecek ancak kin gütmeye devam edeceklerdir. Rüyada saldıran köpeğin salyaları rüya sahibinin üzerine bulaşmışsa, bazı düşmanların lafları rüya sahibini çok üzecektir.

Rüyada Köpeğin Isırdığını Görmek

İş hayatında rekabet edilen kişilerden görülecek zarara işaret eder. Rüyada köpeğin ısırması sonucu yaşanan acı ve korku ne denli büyük ise açılan zarar da o denli büyük olur. Bir başka yoruma göre rüyada köpek ısırması görmek, sinsice bekleyen düşmanın harekete geçeceğine ve rüya sahibine hiç hoş olmayan bazı şeyler yapacağına işaret eder.

Ayrıca rüyada köpek ısırması, rüya sahibinin yakın bir dostu tarafından çok kıskanıldığına da işaret eder. Sergilediği kıskançlık dolayısı ile rüya sahibi üzülebilir.

Rüyada Dişi Köpek Görmek

Rüya sahibinin yakınındaki sabit fikirli ve kötü ruhlu bir kadına işarettir. Eğer dişi köpek erkek bir köpek tarafından kovalanıyorsa, rüya sahibi kötü niyetli bir kadından kötülük görecek ve itibar kaybedecektir.

Rüyada önde dişi köpekler arkasında ise erkek köpekler görülmüşse, kötü yola düşmüş iki insan rüya sahibi tarafından evlendirilecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz