Rüyada Medyum Görmek Nedir? Neye İşaret Eder?

rüyada medyum görmek

Rüyada medyum görmek

Bu rüya, rüyayı gören kişinin büyüklerine verdiği değere ve kararlarına duyduğu saygıya işaret eder. Ayrıca rüya sahibi büyüklerinden aldığı nasihatlere uyacak şeklinde yorum yapılır. Rüyayı gören kimse anne ve babasının rızası olmadan hiçbir işe girişmiyor ve büyüklerine sormadan karar almıyor demektir.

Rüyada medyum olduğunu görmek

Rüya sahibinin kendi hislerine fazlaca güvendiğine, geleceği dair düşünceleri kadar duygularına da güvenerek yeni adımlar atacağına ya da attığına ve dolayısı ile kazanç elde edeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişiye bu özelliği nedeni ile akıl danışan kişi sayısının fazla olacağına işaret eder.

Rüyada medyuma gitmek

Rüya sahibin kafasının oldukça karışık olduğuna, yapacağı işlere bir türlü karar veremediğine ve hayatı ile ilgili belirsizlikler yaşadığına delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin başkalarının fikrine ihtiyaç duyacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada meddah görmek

Bu rüya rüyayı gören kişinin en çok ihtiyaç duyduğu zor anlarında yanından ayrılmayan, ona destek olan, acılarını paylaşan gerçek bir dosta işaret eder. Bu dost rüyayı gören kişinin her daim yanında olduğu kadar, güvenilir ve kültürlü bir kişidir.

Rüyada falcı görmek

Bu rüya rüyayı gören kişi için oldukça hayırla yorumlanır. Rüya sahibi yaşadığı sıkıntıları geride bırakacak, fakirlikten ve hastalıklarından kurtulacaktır. Sağlığına kavuştuğu için çok daha mutlu yaşayacaktır.

Rüyada astrolog görmek, rüyasında astrolog gören bir kişi şifa bulmak için doktor yerine hep başka çarelere başvuruyor demektir. Rüya sahibi kulaktan dolma bilgileri olan bilinçsiz kişilere inanıyor şeklinde yorum yapılmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz