Rüyada Nar Görmek Nasıl Tabir Edilir?

rüyada nar görmek

Rüyada Nar Görmek

Bereketi ve güzelliği simgeleyen, hayırlı rüyalar arasında yer alır. Rüya sahibi kişinin çok kısmetli olduğuna, evli değil ise kısa bir zamanda yuva kuracağına, eğer bebeği olmayan biri görmüş ise bebek sahibi olacağına ve güzel günlerin kapı araladığında alamet eder.

Rüya Nar Taneleri Görmek

Altını ve bolluğu simgeler. Bu rüyayı gören kişinin çok zengin olacağına ve evinden bereketin taşacağına alamet eder. Ancak mevsim dışında görülen nar kişinin darlığa düşüneceğine alamet eder. Hatta görülen mevsim dışı görülen nar rüya sahibine darlık, üzüntü, sıkıntı ve gözyaşı getirecektir.

Rüyasında eğer bekâr bir erkek kırmızı nar görmüş ise hayatına güzel bir kadın gireceğine ve bu bayan ile unutulmayacak bir düğün yapacaklarına işaret eder. Temeli güzel atılan bu düğünün herkes tarafından konuşulacağına ve çiftin kısa bir zaman içerisinde bebek haberi alacağına alamet eder.

Rüyada Nar Ağacı Görmek

Çok cömert bir kişiye alamet eder. Rüyayı gören kişinin elinin bol olduğuna, hastalığına karşı şifa bulacağına, psikolojik anlamda sağlamlaşacağına, kısa bir zamanda varlıklı kişiler ile ahbaplık yapılacağına işaret eder.

Rüyada Nar Suyu İçtiğini Görmek

Kişinin parasal anlamda ciddi miktarlar kazanacağına işaret eder. Aynı zamanda gelecek olan paralar yavaş, yavaş değil de bir anda geleceğine ve bütün herkesi şaşırtacağına alamet eder. Bu rüyayı gören kişinin beklediği bir miras varsa gerçekleşeceğine ve kişinin üstüne düşen miktarı alacağına yorumlanır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz