Rüyada Silah Görmek Nasıl Yorumlanır?

Rüyada silah görmek

Düşmanı yenmeye, güç kazanmaya ve her türlü sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder. Rüyasında silah yaptığını ya da sattığını gören kimse zalim ve gaddar bir kişiliğe sahiptir şeklinde yorum yapılır.

Rüyada silah görmek ancak silahı kullanmamak murada ermeye, isteklere kavuşmaya işaret eder. Bu rüyayı gören kişi şayet bir hastalık ile mücadele ediyorsa bu hastalığından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada bir başkasının başkasına silah ile ateş ettiğini görmek, silahı ateşleyen kişinin ateş ettiği kişiye bir iftira atacağına işaret eder.

Rüyada silah görmek ve silahı kullanmamak, rüya sahibi için kuvvete ve güce delalet eder. Silah ile bazı nesneleri hedef almak iş hayatında ulaşılacak başarıya işaret eder.

Rüyada silah ile vurulduğunu görmek, yeni başlayacak bir gönül ilişkisinin habercisidir. Ancak yeni başlanacak gönül ilişkisinde çok dikkatli olmak gerektiğini haber veren bir rüyadır.

Rüyada silah satın aldığını görmek

Rüya sahibinin çevresindeki kişilerin rüya sahibi hakkında dedikodu yaptığına işarete eder.

Rüyada silah görmek başka bir yoruma göre, rüya sahibinin kötü bir haber alacağına ya da rüya sahibinin bizzat yapacağı kötülüklere delalet eder. Silah ile ilgili rüya gören kişinin gerçek hayatta çok dikkatli davranması gerekir.

Rüyada silah kuşandığını görmek, rüya sahibinin yoksulluktan ve şiddetten kurtulacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi için bu rüya ahlaklı bir hanıma işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz