Rüyada Üzülmek Ne Anlama Geliyor?

rüyada üzülmek

Rüyada Üzülmek

Rüya tabiri  tam tersi olarak mutlu olmaya delalet eder. Rüyasında üzüldüğünü gören kimse gerçekte mutlu olacaktır. Rüyada görülen üzüntü mutlu ve müjdeli haberlere işaret eder. Rüyasında çok üzüldüğünü ve tasalandığını gören kişinin günahları nedeni ile tövbe edeceğine delalet eder. Rüyada üzüldüğünü ve sesli bir şekilde ağladığını gören kişi gerçek hayatta da ağlayacak anlamına gelir.

Rüya sahibi rüyasında sessiz sedasız ağlıyorsa bu rüya yağacak yağmurun, bereketin ve sevincin işaretidir. Başka bir yoruma göre rüyada üzüntüden ağladığını gören kimse için bu rüya ruh temizliğine ve sevinmeye işarete eder.

Rüyada sıkıntılı olmak bazı şeylerden korkulduğuna ve geçim sıkıntısına delalet eder. Rüyasında kişi başka bir kimseye sıkıntılarını anlatıyor ise arzuladığı bazı şeylerin olduğuna işaret eder. Sıkıntılı rüyayı gören kişi hasta ise hayatını kaybedeceğine, sağlıklı kişiler için ise gerçekte sıkıntılı bir hayata işaret eder.

Rüyada üzülmek ve bu üzüntü nedeni ile korktuğunu gören kişi güvende olacak ve kurtuluşa erecektir. Ayrıca korku ile ilgili rüyalar rüya sahibinin tövbe edeceği yönde de yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz