Rüyada Yıldız Görmek Nasıl Tabir Edilir?

rüyada yıldız görmek

Mutluluğa ve cömertliğe tabir edilir. Rüya sahibi kişinin çok cömert bir kişi olduğuna ve bu özelliği ile sürekli ön planda durduğuna işaret eder. Rüyada görülen yıldız kişinin dileklerinin gerçekleşeceğine işaret ede. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibine mutluluk ve huzur getirecek ve tüm sıkıntılar giderilecektir. Bilhassa rüyasında yıldız gören kişi düşkün ve ihtiyaç sahibi kişilerin isteklerine koşan, onların arzularını yerine getirmek için kendinden taviz veren kişi olarak düşünülür.

Rüyada Yıldız Görmek

Rüya sahibinin zafere ulaşacağına, düşmanları ile girdiği taarruzda muvaffak olacağına ve başarıya ulaşacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin çok mütenasip bir hayatı olduğuna ve yaşamı boyunca sürekli hayırlı işler yaptığına ve ailesi için tüm engelleri aştığına yorumlanır. Aynı zamanda rüya da görülen yıldız çok parlak ve pırıltı ise bu rüya sahibi için oldukça hayırlıdır.

Rüyada Yıldız Kayması Görmek

Yıldız görmenin tam tersi olarak alamet edilir. Rüya sahibinin üzücü olaylar ile karşılaşacağına, hayatta çok istediği arzusuna kavuşamayacağına ve dertleneceğine işaret eder. Aynı zamanda rüyada yıldız kayması rüya sahibinin çeşitli hastalıklar ile karşılaşacağına işaret eder. Ancak görülen bu hastalığın fiziksel bir hastalık olmadığına ve psikolojik rahatsızlık olacağına alamet eder.

Rüyada Yıldız Tutmak 

Maddi anlamda negatif, manevi anlamda pozitif düşüncelere tabi edilir. Bu rüyayı gören kişinin manevi hayatının düzeleceğine ve Allah katında sevilen bir kul olacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyada yıldız tutmak ailenin bir arada bulunacağına ve herkesin huzurlu bir yaşam süreceğine de yorumlanır. Aile içerisinde olan tatsızlıkların biteceğine ve ev içerisinde olan herkesin birbiri ile uyumlu bir yaşam süreceğine de tabir edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz