Erkek Arkadaşınız Size Değer Veriyor Mu?

sevgiliniz size değer veriyor mu

Erkeklerin değer verip vermediğini anlamak biraz zordur. Peki, erkeğin size değer verip vermediğini nasıl anlarsınız, değer vermeyen erkek neler yapar ve nasıl anlaşılır. Bu yazımızda bu konuları detaylı olarak inceleyeceğiz. Kız arkadaşlarına, eşlerine değer vermeyen erkeklerin kalıplaşmış hareket ve tavırları bulunmaktadır.

Bu hareketlerden ilki ve en önemlisi, erkeğin yaşantısını gizlemesidir. Nerede olduğunu, ne yaptığını kimlerle olduğunu asla sizinle paylaşmaz, gizlemeyi tercih eder.

Erkekleri ele veren ikinci konu ise cinsel yaşamınızı paylaşmasıdır. Hiçbir erkek kolay kolay sizinle yaşadığı cinsel duyguları başkasıyla paylaşmaz. Eğer bu şekilde bir paylaşıma tanıklık ediyorsanız üzgünüz… Değeriniz azalıyor demektir. Bazı erkekler sadece flört etmekten hoşlanır, elde etmek istediklerine ulaştıkları an yeni bir hedef ararlar. Eğer sevgiliniz bu yapıdaysa ona biraz fazla ilgi gösterdiğiniz de kaçmaya çalışacaktır. Bu durumda da size olan ilgi azalmaya başlamış demektir.

Aşık erkeklerin değer verdiği sevgililerine eşlerine hitapları oldukça farklıdır. Eğer sevgiliniz sizinle konuşmaktan kaçınıyor ya da çok rahat tavırlar sergiliyorsa bu durumda da size olan ilgi azalmaya başlamıştır.

Değer vermeyen bir erkeği anlamak için en etkili yol, sizin kendinizi nasıl hissettiğinizdir. Eğer kendinize değer verildiğini hissediyorsanız, her şey yolundadır. Ancak onunla birlikteyken kendinizi değersiz hissediyor, mutlu olamıyorsanız, onun yanından uzaklaşma vaktini gelmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz