Rahatlığından Ödün Vermeyenlere Spor Kombinler

spor giyim önerileri

Rahatlığını ön plana koyan kadınlar için spor kombinler gündelik yaşamın vazgeçilmezi. Peki spor tarzı oluştururken hala çekiciliği ve elbette aynı zamanda fonksiyonelliği korumanın yollarını biliyor musunuz? 

Sportif bir tarz oluştururken dikkat etmeniz gereken birkaç küçük püf noktası sayesinde siz de gün içinde rahatlığı şıklık ile bir araya getirebilirsiniz. Salaş trshirtlere ve eşofmanlara yeniden göz atmaya ne dersiniz?

Kendi Tarzınızı Oluşturun

Sportif giyinmeniz illa da salaş ya da maskülen görünmeniz anlamına gelmiyor. Standartların dışına çıkmak için özel günleri beklemeyin, spor kombinlerinizde de kendinizden parçalar taşıyabilirsiniz.

En çok sevdiğiniz tshirtü birkaç makas darbesi ile kendinize uygun hale getirebilir, deri çantanızı eşofmanla kullanarak fark yaratabilir, hiç çıkarmadığınız gözlüğünüzü sportif kombinler ile de kullanabilirsiniz. Kendinizden izler taşıyacak olan bir kombin daima şık ve özgün bir tarz yaratmanın ilk kuralıdır.

Fonksiyonel Olun

Giyimde sportif tarzı tercih etmemizin nedenleri arasında fonksiyonelliği ön plana çıkıyor. Siz de kendi tarzınızı belirlerken bu noktadan yola çıkabilirsiniz. Eğer güneşten yakınan biriyseniz kombininize bir şapka eklemek ya da rahat hareket etmek için çantalardan kurtulmak istiyorsanız büyük cepleri olan bir pantolon seçimi yapmak, sportif tarzınızı oluştururken parça seçiminde size bir referans noktası olabilir.

Ünlülerden İlham Alın

Ünlü isimlerin sıkça sportif giyim tarzı ile kameralara yakalandığı görmek mümkün. Hayatının büyük kısmını mini elbiseler ve spot ışığı altında geçiren bu ünlü isimler için sokağa çıktıkları her an spor kombinlerini sergileyerek modanın rahat yüzüne yön vermek için bir fırsat.

Siz de kombin yaratma konusunda kafa karışıklığı yaşadığınız zamanlarda ünlülerden ilham alabilir, hangi eşofman ya da kotun nasıl kombinlendiğine göz atabilir, ayrıca birkaç dakikanızı alacak bu minik araştırma ile modayı en yakından takip etmiş olabilirsiniz. Ünlü isimlerin spor markaları için sezon içinde geliştirdiği özel serileri keşfetmiş olmanız da bir diğer avantajı olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz