Topuk dikenine karşı denenmiş doğal yöntemler

topuk dikeni

Topuk Dikeni Doğal Çözümler

Topuk dikeniniz varsa alın ayağınıza sürün iki seferde iyileştiriyor. Çoğu kişide görülen topuk dikeni hastalığı ile ilgili en etkili ve işe doğal tedaviyi sizlerle de paylaşmak istedik. Siz de bu yazıyı sevdiklerinize anlatın, belki birine faydamız dokunur.

Çoğu kişide görülen topuk dikeni hastalığı ile ilgili en etkili ve işe doğal tedaviyi sizlerle de paylaşmak istedik. Siz de bu yazıyı sevdiklerinize anlatın, belki birine faydamız dokunur.

Birinci yöntem

Kaynana Dili Adı kaynana dili olarak geçen bu bitkinin üst kabuğunu alıp çok az bir şey minik doğrayıp has zeytin yağında 3-4 yemek kaşığı yağda kaynatıp ılık olarak ağrıyan yere bağlayın ayağınıza poşet geçirin sabaha kadar kalacak ve 1 hafta ara vermeden yapılacak…

İkinci bir yöntem

Acı pul biberi ezip topuğa gece yatarken bağlanırsa üç beş gün yapıldığında iyi geliyor bir iki seferde iyileştiriyor.

Üçüncü yöntem

Topuklarınıza kına yakın..denenmiştir.. defalarca ameliyat olan arkadaşım tavsiye üzerine kına yaktı şifa buldu. Allah’ın izniyle bu rahatsızlığı yaşayıp bizim bilmediğimiz ama arkadaşlarımızın yararlanmasını istediğiniz denenmiş yöntemleriniz var ise mutlaka yorumlar kısmına yazmanızı rica ediyoruz.

Uyarı: Konular bilgilendirme amaçlı eklenmiş olup doğru tedavi için lütfen doktorunuza danışın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz