Yabancı Dizi Tavsiyesi En Güzel Yabancı Diziler

Yerli dizilerde aradığını bulamayanlar mutlaka yabancı dizileri izlemeli.. gerçekten çok güzel yapımlar var yabancı dizi tavsiye ederken elimizden geldiğince objektif olmaya çalışacağız fakat yine de kiminin çok beğendiği bir diziyi bir başkası hiç beğenmeyebiliyor o nedenle genel olarak beğenilen kaliteli dizileri sıralayalım.

Prison Break

İzlemediyseniz mutlaka izleyin oldukça sürükleyici gizem ve atraksiyon sevenlere göre muhteşem bir dizidir. Dizinin ana karakteri Michael abisini hapisten kaçırmak için muhteşem bir plan yapmıştır eğer başarılı olamazsa abisi işlemediği bir suç yüzünden idam edilecektir. Dizi gerçekten inanılmaz sürükleyici izlediğinizde bunu göreceksiniz.. şimdiye kadar dizi izlememişim ben diyeceksiniz.. Dizinin bu kadar başarılı olmasında senaryonun yanında oyuncu kadrosunun da büyük rolü var harika bir ekip hepsi rollerinde çok başarılı olan oyuncular. 4 sezondan oluşan dizinin sonunda göz yaşlarınız tutamayacaksınız.

Breaking Bad

Prensip sahibi dürüst bir kimya öğretmeninin hayatının ters istikamette değişerek nasıl bir uyuşturucu karteli haline geldiğini anlatan mükemmel bir dram. Bir suç işledikten sonra hayatı tamamen değişen bu adamın esrarengiz macerasını ve ailesiyle yaşadıklarını konu edinen dizi en çok izlenen diziler arasındaki yerini koruyor o yüzden size bu yabancı diziyi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Lost

Tam bir gizem dizisi son sezonunda diğer sezonlardaki performansını göstermese bile ilginç ve sıra dışı izlenesi dizilerden biridir. Özellikle bilim kurgu fizik ve paranormal aktivite meraklılarına tavsiye edebiliriz. Dizinin son sezonu özellikle de final bölümü sizi hayal kırıklığına uğratabilir yine de oldukça başarılı bir dizi.

Fringe

Bilim kurgu meraklılarına kesinlikle kaçırmamaları gereken harika dizilerden biri daha.. Fringe dizisi çılgın bir bilim adamı ve FBI da kurulan özel bir birimin sıra dışı olayları araştırmasını konu alan güzel dizilerden biridir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz