Yeni Bir İlişkiye Yelken Açmaya Hazır mısınız?

yeni bir ilişkiye başlamak

Yeni İlişkiye Başlamak İçin Bilmeniz Gerekenler;

Yeni bir ilişkiye adım atarken mutluluğunuzun göklerde olması, ayaklarınızın yerden kesilmesi oldukça alışıldık bir tablo. Ancak bu durum küçük kusurların göz ardı edilmesine yol açabiliyor. Peki siz yeni ilişkiye başlamak için her şeyi bildiğinize ve düşündüğünüze emin misiniz?

Hayatınıza yeni bir soluk katacak olan ilişkiniz, mutluluğunuz oldukça önemli bir paya sahip. Ancak yeni bir ilişki demek yepyeni bir hayat demek olabilir. Yeni bir ilişkiye adım atarken bilmeniz gerekenler ise burada!

Kendinizden Emin Misiniz?

Hayatınızda birinin olmasına hazırsanız eğer, öncelikle hayalinizdeki ideal kişide görmek istediklerinizi düşünmelisiniz. Hayatınıza alacağınız kişi ile plan yapabilir ya da hayallerinizi gerçekleştirebilir misiniz?

Ne yazık ki kadınlar isteklerini belirlemeden bir ilişkiye başladığı için büyük hayal kırıklıkları yaşayabiliyor, sonucunda ise aşka küsebiliyor. Ancak seçimlerinizi isteklerinizin belirlemesi gerektiğini unutmayın.

Erkekler Ve Arzuları

İtiraf etmek lazım ki erkeklerin cinsel yaşama olan düşkünlüklerini bilmeyen yok. Bu sebeple davranışları her zaman güven uyandırmayabiliyor. Her erkeğin aynı olduğunu söylemek büyük bir haksızlık olur, ancak karşınızdaki kişinin şehvetinin kurbanı mı olduğu yoksa gerçekten sizden hoşlandığını mı anlamak istiyorsanız biraz zaman ayırmanızda fayda var.

Boşluklarınızı Doldurun

Hayatınızda adını koyamadığınız boşluklar, kalbinizde taze bir ayrılık acısı ya da aklınızda çözemediğiniz sorunlar olabilir. Ancak tüm bunlara ya da bunlardan herhangi birine çözüm olması için birini hayatınıza almak hem kendiniz hem de karşınızdakiniz için büyük bir yanlış.

Birine içinizdeki boşlukları doldurması amacıyla güvenmek, sorunları çözmek yerine daha da karmaşık bir hal almalarına yol açar. Hayatınızın karmaşık bir dönemindeyseniz önce kendi içinizdeki sorunlara odaklanın.

Sağlam İlişki İçin Sağlam Adımlar

Seçici olmanız gerektiği bilinmeyen bir öneri değil. Ancak ne yazık ki uygulaması dinlemesi kadar kolay olmayabilir. Arkadaşlarınız ya da aileniz bu denli seçici olmamanız yönünde baskı uygulayabilir, hatta kendinize bu konuda bazen kızabilirsiniz. Ancak sağlam bir ilişki için seçim dahil her adım sağlam temellere oturtulmalıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz