Yoğurt Limon Kürü İle Zayıflama

Yoğurt limon kürü İle kilo verme diyeti minimum 2 hafta düzenli bir şekilde uygulandığında etkisini göre bileceğiniz bir göbek eritme diyetidir. Yoğurt Limon diyeti ile göbek eritmenin etkisini başladıktan bir hafta sonra etkisini hissetmeye başlayacaksınız. Unutmayın kilo vermek su kaybederek ve kas eriterek olmaz vücudumuz su kaybederek ve kas eriterek de kilo vermenize sebep olur ama asıl kilo vermek yağ yakarak olur.

Tam bu noktada yoğurt limon kürü uzmanlarında belirttiği gibi yağ yakarak kilo vermenizi ve göbek eritmenizi sağlayacak en etkili kür diye biliriz yoğurt limon kürü uygulaması sırasında yağlı yüksek kalorili yiyeceklerden uzak durmalı yağ yakıcı besinler tüketmelisiniz.

Kilo Vermek İçin Zerdeçallı Limonlu Yoğurt Kürü Yada Pul Biberli Limonlu Yoğurt Kürü

Çoğu kaynakta genel olarak limonlu ve pul biberli yoğurt kürü tarif edilmiş. Genel olarak pul biberli limonlu yoğurt kürü iyi sonuçlar vermekle beraber bizim size önere bileceğimiz zerdeçallı limonlu yoğurt kürü dür sebebi ise zerdeçal karaciğer fonksiyonlarının iyileştirilmesinde ve karaciğerde biriken yağların yakılmasında çok etkili bir baharattır.

Malzemeler:

  • 3 yemek kaşığı doğal az yağlı yoğurt hazır yoğurt da olabilir doğal yoğurt bulamıyorsanız.
  • Yarım limon.
  • Yarım çay kaşığı kadar hakiki kaliteli pul biber ya da zerdeçal veya zerdeçal veya pul biberi karıştıra bilirsiniz.

Uygulanışı: Gece yatmadan 1 veya yarım saat önce karışım tüketilmelidir ve karışık tüketildikten sonra katiyen hiç bir şey yenilmemelidir.

Yoğurt Limon Kürü Uygulanırken Uymanız Gereken Püf Noktalar:

Yoğurt Limon Kürü unutmayın ki tek başına bir işe yaramaz aşağıda belirttiğimiz kurallara kesinlikle uymalısınız.

Efor sarf ederek kilo verme; Unutmayın ki hareket etmeden kilo vermek neredeyse imkansızdır bu yoğurt Limon Kürünü uygularken günlük olarak minimum 30 dakika yürüyüş yapın eğer evden çıkamıyor iseniz evde güç sarf edeceğiniz işler veya egzersizler yapınız.

Bağırsakları Çalıştırarak Zayıflama; En iyi bağırsak çalıştırıcısı unutulmamalıdır ki egzersizdir egzersizin önemi kilo verme de bir kez daha öne çıkıyor.

Bağırsakları çalıştırmak için bol su tüketin, hurma yiyin, keçi boynuzu tüketin ve sabahları aç karnına kuru kayısı yiyin.

Yoğurt Kürü İle Zayıflama En Önemli Konu

Yoğurt kürü ile göbek eritme diyetidir uygularken kesinlikle şeker, tuz, ekmek, Hamur işi kızartma ve makarna kesinlikle tüketmemeniz.

Bunlar yerine sebze, meyve, yeşillik, tuzsuz çerez ve et ürünleri bu öneriye uyar ve dikkat ederseniz 1 ay gibi kısa bir sürede verdiğiniz kiloya siz bile inanamayacaksınız

Dikkat: Yoğurt limon kürü nü doktor tavsiyesi dışında hamile ve emziren kadınlara önermiyoruz mutlaka bir doktora danışarak kullanmaya başlamasını öneriyoruz.
Bilinen bir mide rahatsızlığı olan hastalar için yine doktor kontrolünde kullanmalarını öneriyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz