Erkeklerin En Çok Hoşlandığı Şeyler Nelerdir?

erkekler nelerden hoşlanır

Erkekler Nelerden Hoşlanır?

Erkekler nelerden hoşlanır sorusu, tüm kadınların öğrenmek istediği ve hoşlandıkları erkeği etkilemek için cevabını aradığı soruların başında gelir. Her şeyden önce erkekleri etkilemek için aranıza koyacağınız mesafeyi doğru ve tam olarak belirlemelisiniz.

Çevrenizdeki erkeklerin sizin “basit bir kadın” olarak tanımladığınız kadınlara hayranlık dolu bakışlar ile bakmalarına anlam veremiyorsanız, biraz içinize kapanık ya da fazla düşünüyorsunuz demektir. Birkaç noktaya dikkat ederek karşınızdaki erkeğin ne istediğini anlayabilir ve onun sizi beğenmesini sağlayabilirsiniz.

Giyim Tarzı

Erkekler bir kadının öncelikle giydiği elbiseye değil vücuduna bakarlar. Bu nedenle giydiğiniz elbisenin modelinden ziyade vücudunuzun hangi bölümünü ne kadar gösterdiği önemlidir. Bu aşamada çok açık elbiseler giyerek kendiniz basite indirmeden ama bir rahibe gibi de görünmeden giyinmenin yollarını bulmalısınız. Çok açık bir elbise giydiğinizde hoşlandığınız erkek sizin basit bir kadın olduğunuzu düşünür ve sadece cinsel sonuçlara odaklanır. Ancak vücudunuzu tamamen kapatan bir elbise ile de bir erkeğin gözüne kadın olarak görünmezsiniz.

Erkeklerin hoşlandığı giyim tarzı vücut hatlarının sadece belirli bölümlerini gösteren ve yer yer gizemli bölgeler bırakan bir elbisedir. Böylece hayal güçlerini çalıştırarak sürekli bir merak içerisinde olurlar. Genel olarak vücut hatlarınızı tahmin edebilseler de, tamamen nasıl bir bedene sahip olduğunuzu öğrenmek için her şeyi yapabilirler. Hayal kurarak nasıl bir vücuda sahip olduğunuzu öğrenmeye çalışmak, erkeklerin en çok hoşlandığı şeylerin başında gelir.

Erkekler çok konuşan kadınları sevmez klişesini de tamamen unutabilirsiniz çünkü erkekler “boş konuşan” kadınları sevmez. Karşınızdaki bir erkek olduğu için doğal olarak beğenileri, görüşleri ve ilgi alanları sizden farklıdır. Bu nedenle sadece kadınların ilgilendiği güzellik, moda, makyaj ya da pembe dizi oyuncularının aşk kaçamakları gibi konulardan konuşmamaya çalışmanız gerekir. Bu şekilde tamamen ilgi alanlarının dışında konulardan bahsettiğiniz için belirli bir yerden sonra sıkılarak, ilgilerini sizin dışınızda yerlere ve kadınlara kaydırırlar.

Ayrıca sürekli bu konulardan konuşmanız erkeğin kasıtlı olarak yapmasa bile bilinçaltında; sizin her zaman böyle konuştuğunuz için genel olarak ne söylediğinizi dinlemeye ihtiyacı olmadığına şartlanmasına neden olur. Böylece her zaman zaten boş konuştuğunuzu düşünen erkek, her zaman sizin konuşmalarınızı önemsemeyecektir. Bu da sizi önemsememesi ve sizden hoşlanmaması anlamına gelmektedir.

1 Yorum

 1. Bence abartmışsınız biz erkekler için farketmez
  Bi kadın için aradığımız herhengi bi özellik yoktur nefes alsın yeterli ??
  Olaya espiriyle yaklaştım
  Evet haatun ince belli kalın dudaklı olsun dersem çok abartmış olurum
  Burda biraz bencil ce bı şaka yaptım
  Sonuç olarak şunu diyebiliriz
  Fazla bı özellik istemiyoruz kendilerine tanınan abartılı haklarin etkisine girip biz erkekleri aşağılamasınlar kocalarına saygılı olsunlar bizim için fazlasıyla yeterli olacaktır…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz