Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Çok farklı ve değişik şekillerde yorumlanmıştır. Ancak görülen yılanın rengine ve büyüklüğüne göre bu rüyanın yorumu değişebilir. Özellikle rüyada zehri olmayan bir yılan görmek korktuğunuz şeylerden emin olacağınıza ve elinize fazla miktarda altın geçeceğine işaret eder. Rüyada yılan görmek genel anlamda sizin farkında olmadığınız bir düşmanınızın olduğuna ve bu düşman sayesinde hayatınızın olumsuz yönde gideceğine, hoşunuza gitmeyecek gelişmelerin sizi bulacağına rivayet eder.

Ancak düşmanınız size görünmemekte ve bir müddet daha kendini gizlemekte ısrarcıdır. Rüyada yılan görmeyi başka bir rüya tabircisi şu şekilde yorumlamıştır. Maddi anlamda veya özel hayatta olacak yeniliklere alamet etmektedir.

Rüyada Siyah Bir Yılan Görmek,

Düşünülenin aksine evinize alacağınız bir eşyaya veya yapacağınız güzel değişikliklere alamet eder.

Rüyada Su Yılanı Görmek,

Hayatınız da size kendinizi özel hissettirecek bir arkadaşın dâhil olacağına ve bu arkadaş sayesinde istediğiniz mevki’e sahip olacağınıza işaret eder.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek,

Size zarar vermeyecek ama içten içe sizi çekemeyen, ancak zararsız görünüşün altında yatan güçlü bir düşmanınızın olduğuna işaret eder. Görülen bu rüya sahibine zararsız gibi görünse de ilerde başına farklı belalar açabilir. Özellikle iş hayatında tam ilerlemeler yaşarken bir anda çöküş yaşamanıza ve büyük paralar kaybetmenize neden olabilir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek,

Manevi hayat ile alakası olmayan ve inancı çok zayıf biri olarak tabir edilir. Rüyada yılan görmek genel anlamda düşman olarak tabir edilir. Ancak yılanın çeşidi ve renge rüyanın yorumlanmasında önemli bir yer tutar. Rüyada görülmüş olan yılan eğer zehirli ve çok büyük engerek veya anakonda diye tabir edilen yılanlar gibi ise bu düşmanınızın çok azılı olduğuna ve size zarar vermek için elind9 rüyada görülen yılanı en geleni yapacağına delalet eder.

Cafer-i sadık (r.a) rüyada görülmüş yılanı 10 şekilde tabir etmiştir. Bunlar ise gizli düşman, eş, evlat, emirlik, ölüm, sel, geçim, selamet ve devlet şeklindedir.

Rüyada görülen yılan bulunduğu yere göre değişik şekillerde yorumlanabilir. Eğer yılan evde görülmüş ise düşmanınızın zafer kazandığına ve evinizi karıştırmayı başardığına işaret eder. Ev içerisinde çıkacak olan kavgalara ve karı ile kocanın arasının bozulacağına işaret eder.

Rüyada yılan görmek mesleki anlamda zorluklar ile karşılaşacağınıza ve çıkmazlara gireceğinize işaret eder. İşlerinizin bozulacağına, ciddi paralar kaybedeceğinize ve düzeninizin dağılacağına işaret eden bu rüya aynı zamanda geçim sıkıntısı çekeceğinizde de alamet eder. Elinizde bulunan yatırımları dağıtacağınıza ve birikimleri boşu boşuna harcayıp ortada kalacağınıza yorumlanır.

Rüyada Ağzından Yılan Çıktığını Görmek Ne Demektir?

Ağızdan yılan çıkması kötü süz söyleyerek bundan zarar görmeye delalettir. Rüyada görülen yılan eğer ağızdan çıkıyor ise bu kötü sözlü bir kişi olarak yorumlanır. Bu yılan rüya sahibinin boş sözler ile lakırdı ettiğine veya etrafındaki kişilerden ağır sözler işiteceğine yorumlanır.

Rüyada Yılan Sokması Görmek Ne Anlama Gelir ?

Yılan, akreb gibi yaratıkların sokması yasak ve sakıncalı iş yapmaya, Bir yerinden iki kez sokulduğunu görmek ahmaklığa delalet eder. Bir böceğin sokması büyük bir düşmanlık, kötülüktür. Bir kimseyi Rüyada yilan, akrep ve bunlardan baska hayvanlarin sokmasi, o kimsenin mahzurlu ve yasak olan bir seyi yapmasina isarettir.

Rüya sahibinin evinde ki yatağın üzerinde ölü yılan görülmesi ise vefat olarak yorumlanmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz